Atsiliepimai

Žmonės džiaugiasi naudodami VELYM!


Mūsų klientų atsiliepimai apie produktus kuriuos jie jau naudojo. Išbandykite patys!

 

 

Nėra kitos tokios pastos dantims kaip VELYM!

Aš naudoju šį dantų kremą daugelį metų ir esu išbandžiusi kitų produktų taip pat. Nei viena kita dantų pasta palieka tokį gaivumo ir švarumo pojūtį burnoje. Man labai patinka balinamasis poveikis

- T. Astravas

Natūrali dantų pasta visai šeimai!

Mano šeima naudoja Velym Mineral ir mes labai laimingi dėl sudėtinių dalių ir natūralios apsaugos mūsų dantims. Aš pripratau prie šitos pastos. Rekomenduočiau kitiems pabandyti!

- B.Mačiulienė

Puiki dantis balinanti dantų pasta!

Velym Neutral pH yra puiki dantų pasta! Man patinka skonis ir švarumo jausmas po išsivalymo. Mano dantys atrodo daug baltesni ir švaresni nei kadanors prieš tai.

- K.Juodeika

Geriausia rūkantiems!

Esu daug rūkantis žmogus ir Velym išlaiko mano dantis švaresnius ir baltesnius ilgesnį laiką nei bet kuri kita dantų pasta. Man patinka šis produktas!

- S.Klein

Puiki dantų pasta jautriems dantims!

Nuo tada kai aš naudoju Velym Mineral aš nejaučiu dantų jautrumo, mano dantys išlieka balti ir jaučiasi švarus visą dieną. Labai rekomenduoju šita dantų kremą.

- J. Kvėdarytė

Aukštos kokybės produktai!

Aš išbandziau visus produktus šitos kompanijos ir aš negaliu rasti kas man patiktų labiau. Aš keiėiu jas visas, bet ištisai naudoju kažkurią ir rekomenduoju kitiems.

- N. Dovidaitytė