Velym dantų kremas

VELYM dantų kremas kasdienei dantų priežiūrai

Neutralaus pH dantų kremas VELYM su natūralia veikliąja medžiaga BIOLYCON ir rinktiniais komponentais veikia dvejopai:
– balina dantis jų nebraižydamas;
– saugo nuo apnašų ir ėduonies.

Kliniškai patvirtinta, kad VELYM veiksmingai balina dantis dėl sudėtyje esančių labai smulkių silicio dioksido granulių. Be to, sudėtyje NĖRA PEROKSIDO. Dantų kremui VELYM naudojami modernūs konservantai (BE PARABENŲ). Neutralus pH ir švelnios aktyviosios paviršiaus medžiagos saugo dantenas ir minkštuosius burnos audinius (be natrio laurilsulfato). BIOLYCON ir fluoras kremo VELYM sudėtyje saugo nuo apnašų ir ėduonies.

Tinka kasdieniam naudojimui. Sudėtyje yra natrio fluorido ir natrio monofluorofosfato (1450 ppm F). Skirtas suaugusiems.

Naudojimas: dantų kremą VELYM galima ir rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną. Dantis valykite ryte ir vakare, ne trumpiau kaip 60 sekundžių, po to išskalaukite. Dantų kremą dėkite ant sauso dantų šepetėlio. Vaikams iki 6 metų būtina naudoti žirnelio dydžio dantų pastos kiekį ir stebėti, kad jos mažyliai nenurytų. Prieš naudojant produktus, kurių sudėtyje yra fluorido, reikėtų pasitarti su odontologu arba šeimos gydytoju. Veiksmingumas kliniškai patikrintas Sant’Andrea Oral Center in Stradella – Pavia (Italija) odontologijos centruose. Kilmės šalis Italija. Pagaminta Italijoje.

Aktyvus komponentai

Rūgštis, pagaminta iš Islandijos kerpių, turi unikalių balinamųjų bei antibakterinių savybių, šalina dantų apnašas ir padeda atstatyti natūralų dantų baltumą, neleidžia daugintis blogosioms bakterijoms, vystytis ėduoniui bei stabdo akmenų susidarymą ir stiprina imuninę sistemą.

Piedmonto mėtų aliejus gali suteikti efektingą burnos ertmės gaivumo pojūtį.

ECHINACINA B gaunama iš ežiuolės šaknų, jau amžius naudojama žaizdoms ir infekcinėms ligoms gydyti. Ežiuolė naudojama ir dėl jai būdingo uždegimą mažinančio poveikio.

Ksilitolis turi antibakterinį / anti-mikrobinį poveikį. Jis suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą, skatina dantų remineralizaciją. Tyrimai rodo, kad ksilitolis mažina streptococcus mutants (S. mutants) bakterijų kiekį ir pieno rūgštį, kurią gamina bakterijos. Ši rūgštis ardo dantų emalį ir neleidžia vykti remineralizacijai. Ksilitolis gali būti veiksmingesnis nei fluoras apsaugant dantis nuo ėduonies.

Veiksmingumas kliniškai patikrintas

Sant’Andrea (Italija) odontologijos centruose.